بسته آموزشی

بسته آموزشی برنامه نویسی

درباره ایــن بــسته:

بسته آموزشی برنامه نویسی

این بسته خیلی خوبه
آمار بسته آموزشی
 • تعداد دوره در این بسته آموزشی: ۳
 • تعداد فراگیران خریدار این بسته: ۰
دوره ۱

آشنایی با اصول فرزندپروری‌ «کد یک»

درباره این درس

در جامعۀ در حال گذار و حیران ماندۀ بین " سنت "و " مدرنیته " ، در روزگاری که نظام ارزشی حاکم بر خانواده های قدیمی و سنتی در اذهان فرزندان نسل جدید شکسته شده است ؛ در دورانی که فرزندان ما از بدو تولد با تجهیزات مدرنی از قبیل کامپیوتر ، بازی های رایانه ای ؛ شبکه های اجتماعی و ... آشنا شده و دنیایی متفاوت با دوران کودکی ما را تجربه می کنند ؛ سیستم های تربیتی و آموزشی ما و جامعۀ ما و خانواده های ما ؛ کماکان بر انگاره ها و طرحواره ها و آموزش های نسل قدیم و پدربزرگ ها و مادربزرگ های ما می چرخد و مشکلات خانواده ها با فرزندان شان؛ درست از همین نقطه است که آغاز می شود : دنیا تغییر کرد و ما تغییر نکردیم .... نسل ها عوض شد و آموزش ها و روش های تربیتی و ذهنیات ما عوض نشد. مایی که بدون طی کردن آموزش های لازم ؛ اطلاع از مهارت های زندگی و تکنیک های فرزندپروی ازدواج کردیم و صاحب فرزند شدیم ؛ امروز در گذرگاه زندگی و در مواجهه با فرزندان مان زمین گیر شده ایم .... مجموعه دوره های آموزشی مهارت های فرزندپروری تلاش دارد بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و تربیتی و زیر نظر اساتید مجرب و برجستۀ حوزۀ روانشناسی و روانپزشکی کودک و نوجوان ؛ شما را با اصول و مبانی و تکنیک های تربیت فرزند سالم و صالح آشنا سازد . در این دروه شما با مفاهیم اولیه و اساسی فرزندپروری و انواع شیوه های آن آشنا می شوید در مرحله بعد بهترین شیوه تربیت فرزند معرفی میشود و در نهایت اشتباهاتی که پدرها و مادرها در رفتار با کودکان خود مرتکب می شوند بیان می شود. در ادامه و در دوره دومِ تربیت فرزند، به راهکارهای افزایش خلاقیت و جلوگیری از کارهایی که ناخواسته باعث از بین رفتن استعدادهای کودک می شود آشنا می شویم. « این دوره به صورت مجازی و غیر همزمان برگزار می شود ولی شما در طی این دوره تنها به تماشای یکسری ویدیو و فیلم آموزشی نمی پردازید بلکه در طول دوره شما باید تمرین هایی که توسط مدرس دوره تعریف می شوند را انجام داده و نتایج آن را با مدرس دوره به اشتراک بگذارید و همچون مشاور خصوصی نظرات ایشان را دریافت کنید. در طی دوره جلساتی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می شود که برای ارتباط مستقیم شما با مدرس و پرسش و پاسخ می باشد و می توانید سوالات خود را به طور مستقیم از استاد دوره بپرسید.»
مطالعه بیشتر
دوره ۲

مدیریت استرس و خشم در محیط کار و زندگی

درباره این درس

مدیریت استرس (Stress Management) و سایر موضوعات مرتبط با استرس مانند مقابله با استرس و روشهای کاهش استرس و عوامل استرس زا و استرس شغلی، از جمله بحث‌های رایجِ روزگار ما هستند. شاید نیم قرن قبل، چنین واژه‌هایی به ندرت شنیده می‌شدند. در گذشته‌های دور، اصطلاح عاملان مرگ همه را به یاد عفونت و بیماری و جنگ و مواردی از این دست می‌انداخت؛ اما به نظر می‌رسد که امروز، استرس در زندگی شخصی و استرس شغلی از جمله شتاب‌دهنده‌‌های مهم حرکت انسان به سوی مرگ هستند. هدف از ارائه‌ی درس مدیریت استرس و راه های مواجهه با استرس اگر چه مدیریت استرس و مواجهه با استرس می‌تواند دغدغه‌ی بسیاری از انسان‌ها باشد، اما قاعدتاً برای کاربران سامانه آی کورسرا می‌تواند مسئله‌ی جدی‌تری محسوب شود. بررسی‌های ما نشان داده است که بسیاری از دوستان کارمند ما، حداقل یکی از ویژگی‌های زیر را دارا هستند: • علاقه‌مندی به توسعه فردی (در زندگی فردی یا محیط سازمانی) • جوان بودن و قرار داشتن در آستانه ورود به زندگی جدی شغلی و اجتماعی • ایفای نقش مدیریت و سرپرستی در سازمان‌ها و کسب و کارها هر سه ویژگی فوق می‌توانند به نوعی استرس زا باشند. کسانی که برای توسعه فردی وقت می‌گذارند، طبیعتاً در پی تغییر و بهبود وضعیت خود و محیط خویش هستند. این را هم به خوبی می‌دانیم که نوع تلاشی برای تغییر، می‌تواند به تحمل استرس های درونی و بیرونی منتهی شود.
مطالعه بیشتر
دوره ۳

آموزش کار با سامانه بیانِ نو

درباره این درس

در این دوره آموزشی ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه بدون هزینه های طراحی سایت، هاست یا پشتیبانی فنی سایت آموزش مجازی خودتان را با نام و برند تجاری شخصی خود بر روی دامنه خودتان راه اندازی کنید. این دوره می تواند به شما در ساخت و توسعه برند شخصی شما کمک بسیاری داشته باشد.
اساتید و تولید کنندگان
 • خانم دکتر سکینه سلطانی کوهبنانی
  دکتری / روانشناسی خانواده
  عضو هیات علمی و استادیار دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد سابقه مشاوره در صدا و سیمای جمهوری اسلامی مدرس بیش از 150دوره آموزشی در حوزه روانشناسی کودک و خانواده
 • کالج دانشگاه فردوسی
  همه مقاطع / عمومی
  دانشگاه فردوسي مشهد به منظور تأمين نيازهاي آموزشي ِكاربرديِ جامعه كه متناسب با پيشرفت‌هاي به روز علم و فناوري است، اقدام به استقرار مجموعه‌اي نظام‌مند تحت عنوان كالج دانشگاه به عنوان اولين كالج دانشگاهي كشور نموده ‌است كه متولی اصلی برگزاری آموزش های عالی آزاد در دانشگاه فردوسی می باشد.
 • علیرضا معظمی
  کارشناسی ارشد / روانشناسی
  مدرس دوره های روانشناسی خانواده و محیط کار
 • علیرضا شریف آبادی
ســوالات متداول
 • شما میتوانید از لینک زیریسب
 • سیبسی
 • سیشبشسی
 • شسیبشسی
 • بشسیبشسیب
 • شسیبشسیب
 • شسیبشسیبسشب
 • شسیبسیبشسیب