دسته‌بندی ها

راهنمای استفاده از پیام رسان مهارتجو

آخرین به روز رسانی در ۱۵ دی ۱۴۰۱

ارتباط ساده و بدون واسطه با هنرجویان و مربی دوره با *پیام رسان مهارتجو* دیگه از این به بعد برای پرسیدن سوالات لازم نیست منتظر باشی که مربی یا مدیر آموزشگاه شما رو عضو کانال های پشتیبانی در شبکه های اجتماعی دیگه مثل تلگرام کنه. اینجا در *سایت مهارتجو* به ازای هر دوره یک گروه داریم که همه افرادی که چه قبلا دوره رو خریداری کردن و چه افرادی که جدید در دوره ثبت نام می کنن به صورت *خودکار* به این گروه اضافه می شن و دسترسی دارن. همچنین *استاد یا مربی* دوره هم به عنوان شخصی که بتونید از اون *سوالات تون رو بپرسید* در این گروه عضو هست. ویدیوی خلاصه بالا رو مشاهده کن تا با *قابلیت های* این پیام رسان آشنا بشی که *نحوه ارتباط* با همکلاسی هات و مربی دوره رو مرحله به مرحله آموزش میده؛ *پس این ویدیو رو حتما ببین!*

دیگه از این به بعد برای پرسیدن سوالات لازم نیست منتظر باشی که مربی یا مدیر آموزشگاه شما رو عضو کانال های پشتیبانی در شبکه های اجتماعی دیگه مثل تلگرام کنه.

اینجا در سایت مهارتجو به ازای هر دوره یک گروه داریم که همه افرادی که چه قبلا دوره رو خریداری کردن و چه افرادی که جدید در دوره ثبت نام می کنن به صورت خودکار به این گروه اضافه می شن و دسترسی دارن. همچنین استاد یا مربی دوره هم به عنوان شخصی که بتونید از اون سوالات تون رو بپرسید در این گروه عضو هست.

اگه حوصله خوندن بقیه این مقاله رو نداری پیشنهاد میکنم ویدیوی خلاصه بالا رو مشاهده کنی تا با قابلیت های این پیام رسان آشنا بشی که نحوه ارتباط با همکلاسی هات و مربی دوره رو مرحله به مرحله آموزش میده؛ پس این ویدیو رو حتما ببین!

علاوه بر این شما میتونید با پشتیبان سایت مهارتجو هم به صورت مستقیم در ارتباط باشید و در صورتی که مشکلی در استفاده از سایت دارید به ایشون اطلاع بدید.

راهنمای استفاده از پیام رسان مهارتجو

خب؛ برای دسترسی به پیام رسان مهارتجو در مرحله اول شما باید عضو سایت باشید. زمانی که وارد سایت می شید همون طور که در تصویر زیر مشاهده میکنید یک منوی چهار گزینه ای در پایین صفحه در حالت موبایل برای شما نمایش داده میشه. (دوستانی که از دسکتاپ استفاده می کنن برای دسترسی به پیام رسان باید از پنل کاربری اقدام کنن)

کافیه روی ایکن پیام رسان کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه بشید. توی این صفحه روی گزینه شروع گفتگو کلیک کنید یک پنل در سمت راست مثل تصویر زیر باز میشه که در قسمت بالا کارشناس مهارتجو به صورت پین شده قرار داره تا خیلی راحت بتونید در سریعترین زمان پشتیبانی سایت رو دریافت کنید

اما در پایین همون پنل شما لیست دوره هایی که ثبت نام کردید رو مشاهده میکنید اگر در پنل شما دوره ای رو نشون نمیده، احتمالا شما با شماره همراه ای که وارد شدید به دوره ای دسترسی ندارید برای همین ابتدا مطمئن بشید که با همین شماره همراه عضو دوره هستید اگر مطمئن هستید به کارشناس مهارتجو پیام بدید تا مشکل شما رو بررسی کنن.

خب؛ با کلیک روی هر یک از عنوان دوره ها شما لیستی از هنرجویان اون دوره رو مشاهده میکنید که مثل شما در این دوره ثبت نام کردن در سطر اول این گروه اسم نفر اول، مربی یا استاد دوره هست. مثل تصویر زیر که گروه آموزش کیف چرم جامع رو نشون میده. همون طور که میبینید مربی دوره سرکار خانم خلیلی ، به عنوان نفر اول این گروه اسم شون پین شده.

شما میتونید شخص مورد نظر رو انتخاب و شروع به مکالمه کنید.

همچنین اگر اسم مخاطب تون رو میدونید میتونید از طریق نوار جستجو در بالای همین پنل که در تصویر زیر مشخص شده اسمش رو سرچ کنید.

افرادی که با اونها گفتگو کردید به صورت خودکار در بالای لیست شما قرار میگیرن تا بتونید راحتتر پیدا شون کنید.

در محیط گفتگو یک ایکن   مشاهده میکنید که با کلیک روی اون مکالمات شما بروزرسانی میشه و میتونید پیام هایی که از سمت مقابل ارسال میشه رو سریعتر مشاهده کنید.


البته این پیام رسان در ابتدای راه هست و بسته به استقبالی که از سمت شما عزیزان بشه قابلیت های جدید از جمله ارسال ویس، عکس و فایلها هم در ادامه به نسخه توسعه یافته اضافه خواهد شد.

مزیت های پیام رسان مهارتجو:

1-      عضو شدن در گروه دوره و دسترسی به اعضای گروه و مربی دوره به محض ثبت نام در دوره

2-    ارسال پیام های رد بدل شده در پیام رسان مهارتجو در اپلیکیشن واتساپ

3-   امکان ارتباط با کارشناس سایت مهارتجو برای دریافت پشتیبانی

4-    دسترسی داخل خود سایت بدون نیاز به وی پی ان یا استفاده از سایر اپلیکیشن ها